פורום G
אימייל
מילון
סרגל כלים
עמוד ראשי

חזור   פורום G > בלוגים > הסדרות והסרטים החמים לצפייה ישירה

אתר העוסק ב צפייה ישירה וכל מה שקשור לסרטים !
מקווה שתנו מהאתר שלנו.
דרג פוסט זה

אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה מדובב לעברית

פורסם 08-07-2010 ב 23:54 ע"י B70
אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה *מדובב לעברית*


עלילה ותקציר על "אליס בארץ הפלאות"

אליס בארץ הפלאות הינו סרט הרפתקאות פנטזי אשר הושק לראשונה ב2010. הסרט שוחף אותנו אל עולם קסום ואפל הנקרא "ארץ הפלאות" הדמות הראשית בסרט הינה אליס, נערה בת 19 אשר בעבר בקרה בעולם הקסום אך אינה זכרה זאת. כל מה שהיא זכרה זה חלום בלהות מדי לילה על "ארץ הפלאות" לאחר 13 שנה ביום חתונתה, אליס מוצאת את עצמה חוזרת אל ארץ הפלאות במטרה להביס את שלטון הדיקטטוריה של ה"מלכה האדומה" ולנצח לטובת אחותה, המלכה הלבנה.
היצורים בארץ הפלאות לא מקבלים תחילה את אליס כראוי מכיוון שהם חוששים שזאת היא אינה אליס הנכונה. על פי האגדה של ארץ הפלאות (ששם ביקרה אליס) יגיע יום מיוחד בשנה שבו תצטרך אליס להמצוא את החרב האגדית ולהביס את המלכה האדומה והמפלצת שלה. אל אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה בסרט עצמו מתחבר "הכובען" אשר שירת בעבר את המלכה הלבנה וכעת הוא עבד לרגיל המלכה האדומה שהיא רשעה בהרבה יותר. אליס מוצאת בכובען כדמות חבר ואב, הוא מלווה אותה לכל אורך דרכה בארץ הפלאות והיא עושה את מבוקשו. לאחר זמן מסויים אליס מבינה שזה לא חלום והסיוטים שהיו לה היו בעצם זכרונות מהבקור האחרון שלה בעולם המופלא שנהגה לקרוא לו "ארץ הפלאות" ואז כל הסיפור של אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה מתחיל.


למה אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה כלכך מבוקש?

אמנם הסרט מבוסס על עלילה עתיקת יומין, אך ללא ספק החידוש המושלם כבש את המסכים בהחלט. הסרט "אליס בארץ הפלאות" לצפייה ישירה מוקרן בטכנולוגית תלת מימד באולמות קולנוע בעיקר, הצפייה בסרט מצריכה הרכבה של משקפי "תלת מימד" אך לא חובה. זהוא אחד הסיבות העיקריות שמשכה את הציבור לצפות בסרט "אליס בארץ הפלאות" אך לאחר מכן כולם הודו שזהו הסרט הטוב שראו מחייהם.


רוצים להנות מאליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה?
אליס בארץ הפלאות לצפייה ישירה ברשת בלעדי כמובן, על שרתי מגה וידאו. הסרט כולל דיבוב לעברית ומוגש באיכות HD המוצגת בתלת מימד.
פורסם בתוךלא בקטגוריה
צפיות 2139 תגובות 1 ערוך תגיות אימייל של פוסט
« הקודם     ראשי     הבא »
סה"כ תגובות 1

תגובות

  1. ישן
    permalink
    פורסם 24-01-2011 ב 13:44 ע"י B70 B70 מנותק
    עודכן 09-06-2011 ב 01:28 ע"י B70
 

כל הזמנים קבועים כ GMT +2. השעה כרגע היא 08:04.


מוגש על ידי: vBulletin גירסא 3.7.4
זכויות יוצרים ל ©2000 - 2015, Jelsoft
הזכויות לתרגום שמורות לצוות FatalBreeze, אביאל ששון, X-Box.
Build By: Bernoli :: Design By: Scorp

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.2.0